Schedule & Results (Huron-Bruce Minor Hockey)

PrintSchedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
Oct 02 20214:30 PMU15 Rep (Bantam)Kincardine KinucksRipley-Huron Community Centre
Oct 06 20217:45 PMU15 Girls (Bantam)Kincardine KinucksDavidson Centre Arena
Oct 15 20217:30 PMU11 Rep (Atom)Arran-Elderslie Ice DogsRipley-Huron Community Centre
Oct 16 20211:30 PMU15 LL (Bantam)Blyth-Brussels CrusadersLucknow & District Sports Complex
Oct 16 20214:30 PMU21 Girls (Intermediate)Huron Bruce U18 GirlsLucknow & District Sports Complex
Oct 17 20214:30 PMU13 Girls (Peewee)Owen Sound Lucknow & District Sports Complex
U18LLS15Oct 20 20219:00 PMU18 LL (Midget)BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U18LLS61Oct 22 20219:10 PMU18 LL (Midget)Mitchell MeteorsMitchell Arena
U9MX37Oct 23 20211:30 PMU9 Rep (Major Novice)Wingham IronmenLucknow & District Sports Complex
Oct 23 20212:30 PMU9 LL (Major Novice)Listowel CyclonesLucknow & District Sports Complex
U15S105Oct 23 20213:15 PMU15 Rep (Bantam)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
Oct 24 20211:00 PMU13 Girls (Peewee)Saugeen Shores StormLucknow & District Sports Complex
U21R41Oct 24 20214:00 PMU21 (Juvenile)Arthur VipersLucknow & District Sports Complex
U13LLW45Oct 25 20217:30 PMU13 LL (Peewee)Goderich SailorsLucknow & District Sports Complex
U15S63Oct 26 20217:00 PMU15 Rep (Bantam)Mitchell MeteorsMitchell Arena
U15LLS40Oct 26 20218:00 PMU15 LL (Bantam)Goderich SailorsGoderich MRC
U18M12Oct 26 20218:30 PMU18 Rep (Midget)Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U15LLS53Oct 27 20217:00 PMU15 LL (Bantam)Arthur VipersRipley-Huron Community Centre
U13S6Oct 28 20216:30 PMU13 Rep (Peewee)BCH Ice DogsCentral Huron CC
U13S35Oct 29 20216:30 PMU13 Rep (Peewee)South Bruce BladesLucknow & District Sports Complex
U15S26Oct 29 20218:30 PMU15 Rep (Bantam)Minto Mad DogsRipley-Huron Community Centre
U9MX35Oct 30 202111:00 AMU9 Rep (Major Novice)Central Perth PredatorsRipley-Huron Community Centre
U11W5Oct 30 202112:00 PMU11 Rep (Atom)Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U9LLSB10Oct 30 202112:00 PMU9 LL (Major Novice)Howick HornetsRipley-Huron Community Centre
U15201Oct 30 20214:45 PMU15 Girls (Bantam)Kincardine KinucksDavidson Centre
U21R53Oct 31 20211:30 PMU21 (Juvenile)Walkerton CapitalsTeeswater Arena
U15202Oct 31 20212:30 PMU15 Girls (Bantam)Saugeen Shores Storm HLLucknow & District Sports Complex
U15LLS5Oct 31 20213:00 PMU15 LL (Bantam)Arthur VipersArthur
U18M40Oct 31 20215:45 PMU18 Rep (Midget)BCH Ice Dogs AELucknow & District Sports Complex
U18-09Nov 01 20217:45 PMU18 Girls (Midget)Mt. Forest RamsNorth Huron Wescast Community Complex
U11M29Nov 02 20216:20 PMU11 Rep (Atom)Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
U15S23Nov 02 20217:00 PMU15 Rep (Bantam)Hanover FalconsLucknow & District Sports Complex
U18LLS47Nov 02 20218:30 PMU18 LL (Midget)BCH Ice Dogs WhiteRipley-Huron Community Centre
U13S31Nov 03 20217:00 PMU13 Rep (Peewee)Hanover FalconsRipley-Huron Community Centre
U13S115Nov 04 20216:15 PMU13 Rep (Peewee)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
U13LLW42Nov 05 20217:30 PMU13 LL (Peewee)Central Perth PredatorsRipley-Huron Community Centre
U15203Nov 06 202110:30 AMU15 Girls (Bantam)Walkerton Capitals HLWalkerton
U9MX5Nov 06 202111:00 AMU9 Rep (Major Novice)Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLC13Nov 06 202111:45 AMU11 LL (Atom)Drayton Defenders BlackPMD Arena
U9LLSB20Nov 06 20211:30 PMU9 LL (Major Novice)Walkerton CapitalsWalkerton
U13106Nov 07 20211:00 PMU13 Girls (Peewee)Kincardine Kinucks CLucknow & District Sports Complex
U15205Nov 07 20211:30 PMU15 Girls (Bantam)Kincardine KinucksDavidson Centre
U15S45Nov 07 20215:30 PMU15 Rep (Bantam)Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18-11Nov 07 20216:00 PMU18 Girls (Midget)Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9MX8Nov 08 20216:30 PMU9 Rep (Major Novice)Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U13LLW43Nov 08 20217:30 PMU13 LL (Peewee)Blyth-Brussels CrusadersLucknow & District Sports Complex
U11W38Nov 09 20217:30 PMU11 Rep (Atom)Mt. Forest RamsRipley-Huron Community Centre
Nov 10 20217:00 PMU15 LL (Bantam)Listowel CyclonesRipley-Huron Community Centre
U15LLS48Nov 10 20217:00 PMU15 LL (Bantam)Listowel CyclonesRipley-Huron Community Centre
U15S4Nov 10 20217:30 PMU15 Rep (Bantam)BCH Ice DogsHensall Arena
U18LLS2Nov 12 20217:30 PMU18 LL (Midget)Arthur VipersArthur
U11W39Nov 12 20217:30 PMU11 Rep (Atom)Seaforth StarsRipley-Huron Community Centre
U15S27Nov 12 20218:30 PMU15 Rep (Bantam)Mitchell MeteorsRipley-Huron Community Centre
U21R3Nov 12 20219:00 PMU21 (Juvenile)Arthur VipersArthur
U9LLSB19Nov 13 202111:00 AMU9 LL (Major Novice)Listowel Cyclones WhiteSteve Kerr Complex
U9MX33Nov 13 202111:00 AMU9 Rep (Major Novice)Seaforth StarsRipley-Huron Community Centre
U11LLC3Nov 13 20211:00 PMU11 LL (Atom)Arthur VipersArthur
Nov 13 20213:30 PMU21 Girls (Intermediate)Flamborough Lucknow & District Sports Complex
U13110Nov 13 20215:15 PMU13 Girls (Peewee)Saugeen Shores Storm CPort Elgin Plex
U21R42Nov 13 20216:00 PMU21 (Juvenile)Walkerton CapitalsLucknow & District Sports Complex
U18M38Nov 14 20215:45 PMU18 Rep (Midget)West Grey WarriorsLucknow & District Sports Complex
U15LLS54Nov 15 20217:30 PMU15 LL (Bantam)Central Perth PredatorsLucknow & District Sports Complex
U18-13Nov 15 20217:45 PMU18 Girls (Midget)Saugeen Shores StormNorth Huron Wescast Community Complex
U15S25Nov 16 20217:00 PMU15 Rep (Bantam)Listowel CyclonesLucknow & District Sports Complex
U11M52Nov 17 20216:00 PMU11 Rep (Atom)South Bruce BladesTeeswater Arena
U13112Nov 17 20216:50 PMU13 Girls (Peewee)Upper Maitland Mustangs CHowick Community Cen
U13S36Nov 17 20217:00 PMU13 Rep (Peewee)Wingham IronmenRipley-Huron Community Centre
U15209Nov 18 20217:30 PMU15 Girls (Bantam)Upper Maitland MustangsNorth Huron Wescast Community Complex
U18M34Nov 18 20218:30 PMU18 Rep (Midget)Drayton DefendersRipley-Huron Community Centre
U11W35Nov 19 20217:00 PMU11 Rep (Atom)West Grey WarriorsLucknow & District Sports Complex
U15S54Nov 19 20217:30 PMU15 Rep (Bantam)Minto Mad DogsPalmerston Arena
U21R14Nov 19 20218:45 PMU21 (Juvenile)Blyth-Brussels CrusadersBrussels
Nov 20 202111:00 AMU8 (Minor Novice 2)Goderich SailorsMaitland Recreation Centre (YMCA)
Nov 20 202111:00 AMU8 (Minor Novice 1)Goderich SailorsMaitland Recreation Centre (YMCA)
U9MX75Nov 20 20211:00 PMU9 Rep (Major Novice)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
U11W60Nov 20 20211:30 PMU11 Rep (Atom)Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U18LLS20Nov 20 20215:00 PMU18 LL (Midget)BCH Ice Dogs WhiteCentral Huron CC
U15211Nov 20 20217:00 PMU15 Girls (Bantam)Kincardine KinucksLucknow & District Sports Complex
U18-14Nov 20 20217:45 PMU18 Girls (Midget)Mt. Forest RamsNorth Huron Wescast Community Complex
Nov 20 20218:30 PMU21 Girls (Intermediate)Hamilton Lucknow & District Sports Complex
U11LLC82Nov 21 20219:30 AMU11 LL (Atom)Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U15212Nov 21 202111:30 AMU15 Girls (Bantam)Upper Maitland MustangsWallace
U13S106Nov 21 202112:00 PMU13 Rep (Peewee)Walkerton CapitalsTeeswater Arena
U21R44Nov 21 20214:30 PMU21 (Juvenile)Central Perth PredatorsLucknow & District Sports Complex
U18-04Nov 21 20215:30 PMU18 Girls (Midget)Central Perth PredatorsPERC
U15LLS67Nov 21 20216:00 PMU15 LL (Bantam)Mitchell MeteorsMitchell Arena
U15S12Nov 21 20216:30 PMU15 Rep (Bantam)Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS43Nov 23 20217:00 PMU18 LL (Midget)Mitchell MeteorsLucknow & District Sports Complex
U15LLS47Nov 24 20217:00 PMU15 LL (Bantam)Mitchell MeteorsRipley-Huron Community Centre
U13S12Nov 24 20217:30 PMU13 Rep (Peewee)Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U13115Nov 25 20217:00 PMU13 Girls (Peewee)TCDMHA RebelsKeady Arena
U18M56Nov 25 20217:30 PMU18 Rep (Midget)Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U9MX34Nov 27 202111:00 AMU9 Rep (Major Novice)Blyth-Brussels CrusadersRipley-Huron Community Centre
U9LLSB5Nov 27 202111:00 AMU9 LL (Major Novice)Howick HornetsHowick Community Cen
U13LLW15Nov 27 202112:00 PMU13 LL (Peewee)Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U11LLC44Nov 27 20211:00 PMU11 LL (Atom)Mt. Forest Rams 2Ripley-Huron Community Centre
Nov 27 20213:30 PMU21 Girls (Intermediate)Flamborough Lucknow & District Sports Complex
U13116Nov 27 20215:15 PMU13 Girls (Peewee)Saugeen Shores Storm CPort Elgin Plex
U15215Nov 27 20216:30 PMU15 Girls (Bantam)Saugeen Shores Storm HLPort Elgin Plex
U13117Nov 28 20211:00 PMU13 Girls (Peewee)Saugeen Shores Storm CLucknow & District Sports Complex
U9MX50Nov 28 20212:30 PMU9 Rep (Major Novice)Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLC19Nov 28 20213:15 PMU11 LL (Atom)Drayton Defenders OrangePMD Arena
U21R43Nov 28 20214:00 PMU21 (Juvenile)Hanover FalconsLucknow & District Sports Complex
U15217Nov 28 20214:30 PMU15 Girls (Bantam)Walkerton Capitals HLMildmay Carrick Recr
U15LLS58Nov 28 20215:30 PMU15 LL (Bantam)Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13S98Nov 28 20216:30 PMU13 Rep (Peewee)South Bruce BladesTeeswater Arena
U13LLW24Nov 29 20216:30 PMU13 LL (Peewee)Central Perth PredatorsPERC
U15S78Nov 29 20217:00 PMU15 Rep (Bantam)Saugeen Shores StormPort Elgin Plex
U11W37Nov 30 20216:00 PMU11 Rep (Atom)Drayton DefendersLucknow & District Sports Complex
U13118Nov 30 20218:00 PMU13 Girls (Peewee)Walkerton Capitals HLWalkerton
U18LLS48Nov 30 20218:30 PMU18 LL (Midget)BCH Ice Dogs BlueRipley-Huron Community Centre
U13S38Dec 01 20217:00 PMU13 Rep (Peewee)Kincardine KinucksRipley-Huron Community Centre
Dec 02 20216:00 PMU11 LL (Atom)Kincardine KinucksLucknow & District Sports Complex
U11LLC50Dec 02 20216:00 PMU11 LL (Atom)Kincardine Kinucks 1Lucknow & District Sports Complex
U15219Dec 02 20217:30 PMU15 Girls (Bantam)Saugeen Shores Storm HLNorth Huron Wescast Community Complex
U18M39Dec 02 20218:30 PMU18 Rep (Midget)Blyth-Brussels CrusadersRipley-Huron Community Centre
U9MX79Dec 03 20216:00 PMU9 Rep (Major Novice)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
Dec 03 20217:30 PMU13 LL (Peewee)Mitchell MeteorsRipley-Huron Community Centre
U13LLW39Dec 03 20217:30 PMU13 LL (Peewee)Mitchell MeteorsRipley-Huron Community Centre
Dec 04 202111:00 AMU8 (Minor Novice 1)Goderich SailorsMaitland Recreation Centre (YMCA)
Dec 04 202111:00 AMU8 (Minor Novice 2)Goderich SailorsMaitland Recreation Centre (YMCA)
U11W15Dec 04 202111:00 AMU11 Rep (Atom)Central Perth PredatorsPERC
U15LLS75Dec 04 20214:45 PMU15 LL (Bantam)Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U11LLC64Dec 05 20213:15 PMU11 LL (Atom)Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U13LLW40Dec 06 20217:30 PMU13 LL (Peewee)Kincardine Kinucks 1Lucknow & District Sports Complex
U11W36Dec 07 20217:30 PMU11 Rep (Atom)Central Perth PredatorsRipley-Huron Community Centre
U13122Dec 08 20216:50 PMU13 Girls (Peewee)Upper Maitland Mustangs CHowick Community Cen
U15221Dec 09 20217:30 PMU15 Girls (Bantam)Upper Maitland MustangsNorth Huron Wescast Community Complex
U18M74Dec 09 20218:30 PMU18 Rep (Midget)West Grey WarriorsDurham CC
U13S34Dec 10 20216:30 PMU13 Rep (Peewee)BCH Ice DogsLucknow & District Sports Complex
Dec 10 20218:30 PMU15 Rep (Bantam)Walkerton CapitalsRipley-Huron Community Centre
U15S29Dec 10 20218:30 PMU15 Rep (Bantam)Walkerton CapitalsRipley-Huron Community Centre
Dec 11 202111:00 AMU9 Rep (Major Novice)Shallow Lake LakersRipley-Huron Community Centre
U11LLC46Dec 11 20211:00 PMU11 LL (Atom)Walkerton Capitals 1 WhiteRipley-Huron Community Centre
U13LLW59Dec 11 20213:30 PMU13 LL (Peewee)Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U18LLS25Dec 11 20214:30 PMU18 LL (Midget)Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U9LLSB11Dec 12 202111:00 AMU9 LL (Major Novice)Kincardine BullshootersDavidson Centre
U11M19Dec 12 20213:15 PMU11 Rep (Atom)Kincardine Kinucks AETiverton Arena
U21R49Dec 12 20214:00 PMU21 (Juvenile)Central Perth PredatorsLucknow & District Sports Complex
U9MX54Dec 12 20215:30 PMU9 Rep (Major Novice)Seaforth StarsSeaforth Arena
U13LLW72Dec 12 20215:40 PMU13 LL (Peewee)Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11W49Dec 13 20216:00 PMU11 Rep (Atom)Minto Mad DogsPalmerston Arena
U13127Dec 14 20216:15 PMU13 Girls (Peewee)Kincardine Kinucks CNorth Huron Wescast Community Complex
U15S21Dec 14 20217:00 PMU15 Rep (Bantam)South Bruce BladesLucknow & District Sports Complex
U18-20Dec 14 20217:30 PMU18 Girls (Midget)Saugeen Shores StormSouthampton
U18LLS41Dec 14 20218:30 PMU18 LL (Midget)Arthur VipersRipley-Huron Community Centre
U13S32Dec 15 20217:00 PMU13 Rep (Peewee)Mitchell MeteorsRipley-Huron Community Centre
U18M35Dec 16 20218:30 PMU18 Rep (Midget)Listowel Cyclones AERipley-Huron Community Centre
U13S63Dec 17 20216:00 PMU13 Rep (Peewee)Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11W40Dec 17 20217:00 PMU11 Rep (Atom)Wingham IronmenLucknow & District Sports Complex
U13LLW37Dec 17 20217:30 PMU13 LL (Peewee)Kincardine Kinucks 2Ripley-Huron Community Centre
U21R8Dec 17 20219:00 PMU21 (Juvenile)Arthur VipersArthur
U9MX18Dec 18 202110:00 AMU9 Rep (Major Novice)Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U15LLS18Dec 18 202112:00 PMU15 LL (Bantam)BCH Ice DogsHensall Arena
U21R35Dec 18 20211:20 PMU21 (Juvenile)Hanover FalconsHanover P&H Centre
U9MX38Dec 18 20211:30 PMU9 Rep (Major Novice)Blyth-Brussels CrusadersLucknow & District Sports Complex
U9LLSB6Dec 18 20212:30 PMU9 LL (Major Novice)Walkerton CapitalsLucknow & District Sports Complex
U11LLC49Dec 18 20213:30 PMU11 LL (Atom)Hanover FalconsLucknow & District Sports Complex
U13129Dec 18 20214:30 PMU13 Girls (Peewee)TCDMHA RebelsLucknow & District Sports Complex
U18LLS38Dec 18 20215:30 PMU18 LL (Midget)Goderich SailorsGoderich MRC
U21R50Dec 19 20214:30 PMU21 (Juvenile)Blyth-Brussels CrusadersLucknow & District Sports Complex
U18M7Dec 19 20216:00 PMU18 Rep (Midget)BCH Ice Dogs AECentral Huron CC
Dec 19 20216:15 PMU21 Girls (Intermediate)Hamilton Lucknow & District Sports Complex
U11LLC43Dec 20 20217:00 PMU11 LL (Atom)West Grey WarriorsRipley-Huron Community Centre
U11W34Dec 21 20217:30 PMU11 Rep (Atom)Walkerton Capitals AERipley-Huron Community Centre
U18M14Dec 21 20218:30 PMU18 Rep (Midget)Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U15LLS46Dec 22 20217:00 PMU15 LL (Bantam)Mt. Forest RamsRipley-Huron Community Centre
U13LLW87Dec 23 20216:15 PMU13 LL (Peewee)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
U15229Dec 23 20217:30 PMU15 Girls (Bantam)Walkerton Capitals HLNorth Huron Wescast Community Complex
U18M84Dec 28 20219:00 PMU18 Rep (Midget)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
U18M37Dec 30 20218:30 PMU18 Rep (Midget)TCDMHA RebelsRipley-Huron Community Centre
U18M63Jan 02 202210:00 AMU18 Rep (Midget)TCDMHA RebelsMarkdale
U13LLW41Jan 03 20227:30 PMU13 LL (Peewee)Wingham IronmenLucknow & District Sports Complex
U18-22Jan 03 20227:45 PMU18 Girls (Midget)Central Perth PredatorsNorth Huron Wescast Community Complex
U13102Jan 04 20226:15 PMU13 Girls (Peewee)Upper Maitland Mustangs CNorth Huron Wescast Community Complex
U18LLS42Jan 04 20227:00 PMU18 LL (Midget)Mt. Forest RamsLucknow & District Sports Complex
U13S73Jan 04 20227:00 PMU13 Rep (Peewee)Mitchell MeteorsMitchell Arena
Jan 05 20227:00 PMU15 LL (Bantam)Kincardine KinucksRipley-Huron Community Centre
U15S89Jan 05 20227:10 PMU15 Rep (Bantam)South Bruce BladesTeeswater Arena
U18M23Jan 05 20228:30 PMU18 Rep (Midget)Drayton DefendersPMD Arena
U13S33Jan 07 20226:30 PMU13 Rep (Peewee)Blyth-Brussels CrusadersLucknow & District Sports Complex
U11W33Jan 07 20227:30 PMU11 Rep (Atom)Kincardine Kinucks AERipley-Huron Community Centre
U18-24Jan 07 20228:30 PMU18 Girls (Midget)Kincardine KinucksDavidson Centre
U15S24Jan 07 20228:30 PMU15 Rep (Bantam)Kincardine KinucksRipley-Huron Community Centre
U9MX23Jan 08 202210:00 AMU9 Rep (Major Novice)Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U9LLSB7Jan 08 202212:00 PMU9 LL (Major Novice)Listowel Cyclones WhiteRipley-Huron Community Centre
Jan 08 202212:30 PMU8 (Minor Novice 1)Goderich SailorsLucknow & District Sports Complex
Jan 08 20221:30 PMU8 (Minor Novice 2)Goderich SailorsLucknow & District Sports Complex
U13133Jan 08 20222:30 PMU13 Girls (Peewee)Saugeen Shores Storm CLucknow & District Sports Complex
U13S88Jan 08 20223:00 PMU13 Rep (Peewee)Saugeen Shores StormPort Elgin Plex
Jan 08 20224:00 PMU21 Girls (Intermediate)Cambridge Lucknow & District Sports Complex
U13LLW49Jan 08 20224:30 PMU13 LL (Peewee)Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U11LLC53Jan 08 20225:45 PMU11 LL (Atom)Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U18-25Jan 09 20226:00 PMU18 Girls (Midget)Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U18LLS66Jan 09 20228:45 PMU18 LL (Midget)Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9MX40Jan 10 20226:30 PMU9 Rep (Major Novice)Wingham IronmenLucknow & District Sports Complex
U15LLS49Jan 10 20227:30 PMU15 LL (Bantam)Goderich SailorsLucknow & District Sports Complex
U11W31Jan 11 20226:00 PMU11 Rep (Atom)Blyth-Brussels CrusadersLucknow & District Sports Complex
U18LLS45Jan 11 20228:30 PMU18 LL (Midget)Goderich SailorsRipley-Huron Community Centre
U11LLC70Jan 12 20227:00 PMU11 LL (Atom)Minto Mad DogsPalmerston Arena
U18M36Jan 13 20228:30 PMU18 Rep (Midget)Shallow Lake LakersRipley-Huron Community Centre
U13LLW4Jan 14 20226:30 PMU13 LL (Peewee)BCH Ice DogsCentral Huron CC
U21R29Jan 14 20228:00 PMU21 (Juvenile)Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U11M71Jan 15 202210:00 AMU11 Rep (Atom)Walkerton Capitals AEMildmay Carrick Recr
U21R31Jan 15 20221:20 PMU21 (Juvenile)Hanover FalconsHanover P&H Centre
U11LLC106Jan 16 202212:00 PMU11 LL (Atom)Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U15S96Jan 16 202212:00 PMU15 Rep (Bantam)Walkerton CapitalsTeeswater Arena
U13138Jan 16 20221:00 PMU13 Girls (Peewee)TCDMHA RebelsLucknow & District Sports Complex
U13S45Jan 16 20221:15 PMU13 Rep (Peewee)Kincardine KinucksDavidson Centre
U15LLS27Jan 16 20224:30 PMU15 LL (Bantam)Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11W75Jan 16 20224:45 PMU11 Rep (Atom)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
U18M9Jan 16 20226:00 PMU18 Rep (Midget)BCH Ice Dogs AECentral Huron CC
U13LLW44Jan 17 20227:30 PMU13 LL (Peewee)BCH Ice DogsLucknow & District Sports Complex
U18M49Jan 17 20229:00 PMU18 Rep (Midget)Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
U15LLS88Jan 18 20227:30 PMU15 LL (Bantam)Wingham IronmenNorth Huron Wescast Community Complex
U13S37Jan 21 20226:30 PMU13 Rep (Peewee)Listowel CyclonesLucknow & District Sports Complex
U15S28Jan 21 20228:30 PMU15 Rep (Bantam)Saugeen Shores StormRipley-Huron Community Centre
U21R19Jan 21 20228:45 PMU21 (Juvenile)Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U9MX39Jan 22 202211:00 AMU9 Rep (Major Novice)Central Perth PredatorsRipley-Huron Community Centre
U9LLSB8Jan 22 202212:00 PMU9 LL (Major Novice)Kincardine BullshootersRipley-Huron Community Centre
U11LLC48Jan 22 20221:00 PMU11 LL (Atom)Howick HornetsRipley-Huron Community Centre
U13LLW36Jan 22 20224:00 PMU13 LL (Peewee)Goderich SailorsGoderich MRC
U11W61Jan 22 20225:00 PMU11 Rep (Atom)Seaforth StarsSeaforth Arena
U21R55Jan 23 20221:30 PMU21 (Juvenile)Walkerton CapitalsTeeswater Arena
U18M32Jan 23 20225:45 PMU18 Rep (Midget)Wingham IronmenLucknow & District Sports Complex
U18-29Jan 23 20227:15 PMU18 Girls (Midget)Central Perth PredatorsLucknow & District Sports Complex
Jan 24 20226:30 PMU9 Rep (Major Novice)Minto Mad DogsLucknow & District Sports Complex
Jan 24 20227:30 PMU15 LL (Bantam)Kincardine KinucksLucknow & District Sports Complex
U18LLS55Jan 24 20229:00 PMU18 LL (Midget)Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13144Jan 25 20226:15 PMU13 Girls (Peewee)Upper Maitland Mustangs CNorth Huron Wescast Community Complex
U15S30Jan 25 20227:00 PMU15 Rep (Bantam)Wingham IronmenLucknow & District Sports Complex
U18LLS46Jan 25 20228:30 PMU18 LL (Midget)Blyth-Brussels CrusadersRipley-Huron Community Centre
U15S35Jan 27 20227:30 PMU15 Rep (Bantam)Kincardine KinucksDavidson Centre
Jan 28 20227:00 PMU11 Rep (Atom)Listowel CyclonesLucknow & District Sports Complex
U11W32Jan 28 20227:00 PMU11 Rep (Atom)Listowel Cyclones AELucknow & District Sports Complex
U9MX36Jan 29 20221:30 PMU9 Rep (Major Novice)Seaforth StarsLucknow & District Sports Complex
U9LLSB9Jan 29 20222:30 PMU9 LL (Major Novice)Howick HornetsLucknow & District Sports Complex
U11LLC45Jan 29 20223:30 PMU11 LL (Atom)Walkerton Capitals 2 RedLucknow & District Sports Complex
U21R46Jan 29 20223:30 PMU21 (Juvenile)Arthur VipersRipley-Huron Community Centre
Jan 29 20224:30 PMU21 Girls (Intermediate)Kitchener Lucknow & District Sports Complex
U13LLW76Jan 29 20226:00 PMU13 LL (Peewee)Seaforth StarsSeaforth Arena
U21R48Jan 30 20224:00 PMU21 (Juvenile)Hanover FalconsLucknow & District Sports Complex
U15LLS51Feb 02 20227:00 PMU15 LL (Bantam)Blyth-Brussels CrusadersRipley-Huron Community Centre
U13147Feb 03 20227:00 PMU13 Girls (Peewee)TCDMHA RebelsKeady Arena
U11LLC47Feb 05 20221:00 PMU11 LL (Atom)Kincardine Kinucks 2Ripley-Huron Community Centre
Feb 05 20223:30 PMU21 Girls (Intermediate)Flamborough Lucknow & District Sports Complex
U21R47Feb 06 20224:00 PMU21 (Juvenile)Walkerton CapitalsLucknow & District Sports Complex
U18-34Feb 06 20227:15 PMU18 Girls (Midget)Kincardine KinucksLucknow & District Sports Complex
U15LLS50Feb 07 20227:30 PMU15 LL (Bantam)Wingham IronmenLucknow & District Sports Complex
U13149Feb 08 20228:00 PMU13 Girls (Peewee)Walkerton Capitals HLWalkerton
U9LLSB4Feb 12 202211:00 AMU9 LL (Major Novice)Howick HornetsHowick Community Cen
Feb 12 20224:30 PMU21 Girls (Intermediate)Kitchener Lucknow & District Sports Complex
U13153Feb 12 20226:00 PMU13 Girls (Peewee)Kincardine Kinucks CDavidson Centre
U18-37Feb 14 20228:30 PMU18 Girls (Midget)Kincardine KinucksTiverton Arena
U13157Feb 19 20223:15 PMU13 Girls (Peewee)Kincardine Kinucks CDavidson Centre
Feb 19 20223:30 PMU21 Girls (Intermediate)Cambridge Lucknow & District Sports Complex
Feb 20 20221:00 PMU21 Girls (Intermediate)St. Catherines Lucknow & District Sports Complex
Feb 20 20224:00 PMU21 Girls (Intermediate)St. Catherines Lucknow & District Sports Complex
U18-38Feb 22 20227:30 PMU18 Girls (Midget)Saugeen Shores StormSouthampton
Feb 26 20224:30 PMU21 Girls (Intermediate)Cambridge Lucknow & District Sports Complex
U13160Feb 27 20221:00 PMU13 Girls (Peewee)Walkerton Capitals HLLucknow & District Sports Complex
U18-08Feb 27 20225:30 PMU18 Girls (Midget)Central Perth PredatorsPERC
U18-39Feb 28 20227:45 PMU18 Girls (Midget)Saugeen Shores StormNorth Huron Wescast Community Complex
U13146Mar 01 20226:15 PMU13 Girls (Peewee)Walkerton Capitals HLNorth Huron Wescast Community Complex
U18-31Mar 06 20227:15 PMU18 Girls (Midget)Kincardine KinucksLucknow & District Sports Complex
Mar 06 20227:15 PMU18 Girls (Midget)Kincardine KinucksLucknow & District Sports Complex
Mar 19 20226:00 PMU21 Girls (Intermediate)Hamilton Lucknow & District Sports Complex
Printed from huronbruceminorhockey.ca on Sunday, October 24, 2021 at 11:32 PM